Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Atalar Düzlemi Şifası nedir?

Bu dünyaya gelirken her birimiz anne, babamızı ve onların bağlantısıyla tüm atalar düzlemimizi seçerek geliyoruz. Evet başlangıçta kabul etmesi kolay bir bilgi olmasa da; ailede her sonra gelen çocuk bir öncekileri seçerek dünyaya geliyor. Bu geliş sırasında bazen annemizden bazen babamızdan, bazen her ikisinden ve onların atalarından çeşitli karmaları, kalıtsal rahatsızlıkları hayat planımıza aktarıyoruz. Şuanki bilincimizden uzak tamamen yüksek benlik seviyesinde planlanan bu tasarımda bizi hayat yolculuğunda uyandıracak konuları, kişileri ve anne-babamızı seçmemize aracın oluyor.

Kimi annesiyle ve/veya babasıyla bebekken vedalaşıyor/kaybediyor, kimi ömrü boyunca sorunlar yaşıyor, kimi çok seviyor ama hastalık seyrediyor ya da başka bir şey. Hepsinin tekamül planımızda bir açıklaması var. Hayatımızı kendimizin üzerinden okuyama başladığımızda, anne, baba ve atalarla neden buluştuğumuz anlam bulmaya başlıyor.

Hayatta annemiz ve babamız bizi 32 adet duygu üzerinden etkiler. Bunlar 16 adet olmak üzere ikiye ayrılır. Atalar Düzlemi Şifası çalışmasında bu duygular üzerinden dönüşümler yaşanır. Duygular bize kendini 3 farklı şekilde gösterir: Gerçek, Üstlenilmiş ve Dramatik. Çalışmanın içinde hangi duygu hangi kökenle bağlantıda ve hangi duygu kimden aktarılmış bu alanlar açılır. Bazen kadersel seçimlerde anne, baba, anneanne, vb… kişilerle aynı kaderi seçmek gibi büyük karmik seçimler yapılabilir. Bazen de seçimler ilişkiler karması üzerinden ilerler.

Işık rehberliğinde, atalar düzlemi şifasına geçmeden önce, nefes ya da bilinçaltı çalışmalarla bu alana hazırlık yapıyoruz. Bunun da nedeni; benlik bilincinin geldiği andan itibaren bugüne kadar yansıyan duygusal yüklerden kolaylıkla arınmayı sağlamak. Duygular alanında dengelenirken çeşitli ödevlerle yüksek benlik ile bağ kurmaya adım atıyoruz. Çalışmaların tamamlanması ve hayat alanımızda köklenmesi yaklaşık 40 günümüzü alıyor. Bu süreçte ödevlerin takibi ve rüyaların rehberliğini okumak için bağlantıda oluyoruz. Hazır olduğumuzda atalar şifasına devam ediyoruz.

Anne/Baba vefat etmiş veya başka biri tarafından büyütüldüysek…

Anne-Baba erken yaşta vefat etmiş, bir ayrılık yaşanmış, terk edilmiş ya da uzak yerlerde çalışmış… Sorun her ne olursa olsun her çocuk büyürken kendine bir anne ve bir babayı rol model seçer. Atalar düzlemi şifasında öncelikle bu kişi üstünden kendimizi okumaya başlarız ve ilerleyen akışta herkesin rolünü kendine teslim ederek okumalara devam ederiz.

Çalışmanın faydaları nelerdir?

 • Aile geçmişi ile derin bir bağ kurma.
 • Olumsuz enerjileri temizleme.
 • Ruhsal şifa ve içsel huzurun artırılması.
 • Geçmişten öğrenme ve bilinçli kararlar alma.
 • Aile mirası ve potansiyelini daha iyi anlama.
 • Duygusal şifa ve travma iyileştirmesi.
 • Kişisel büyüme ve yaşam amacını bulma.
 • Ancestral bilgelikten yararlanma.
 • İlişkilerde iyileşme ve iletişim güçlendirmesi.
 • Geleceği daha bilinçli bir şekilde şekillendirme.
 • Ruhsal uyanışı teşvik etme.
 • Duygusal dengeyi sağlama.

Derin Denge Yolculuğuna Hazır Mısın?

Zihin-Beden-Ruh uyumunda, Kalbin ışığını keşfet!